پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

هم‌گام سازی بهتر و سفارشی‌کردن منو‌ها در تازه‌ترین نسخه از فایرفاکس

Admin21 مارس 2014 اخبار فایرفاکس فایرفاکس

در تازه ترین نسخه بتا از فایرفاکس روند همگام‌سازی اطلاعات بین ابزارهای مختلف ساده‌تر شده و امکان سفارشی‌کردن بهترمنوها نیز افزوده شده است. اگر از امکان همگام‌سازی فایرفاکس ناامید شده‌اید، این تغییرات ممکن است موجب خوشنودی شما شود.

Sync-en-US-252x358

در نسخه جدید آزمایشی از فایرفکس به‌نظر می‌رسد که روند ذخیره‌کردن تنظیمات در میان دستگاه‌‌های مختلف ساده‌تر شده است.
ساده‌ شدن چیدمان منوی راه‌اندازی هم‌گام ‌سازی و کم‌شدن مراحل تنظیمات برای ساخت حساب‌کاربری و همچنین بهبود تجربه کاربری بین دستگاه‌های مختلف، جزء بارزترین ویژگی‌هایی هستند که در نسخه جدید بتا از فایرفاکس نمایان شده‌اند.

ffbeta8386243

همچنین از طریق منوی جدیدی می‌توان به سفارشی ساختن برخی از منوها پرداخت. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که با گرفتن و ول‌کردن ویژگی دلخواه، افزونه یا ابزار را در هر جایی از مرورگر که می‌خواهید قرار دهید. از طریق این منو می‌توان به ابزارهایی همچون کپی/ پیست، چاپ، ذخیره‌کردن و غیره دسترسی داشت. علاوه بر این بلافاصله پس از دانلود یک افزونه، می‌توان آن را در این منو اضافه کرد.

Firefox-Menu-on-Windows-en-US-600x454

اگر تمایل دارید این نسخه بتا را بر روی اندروید، لینوکس، مک، یا ویندوز آزمایش کنید، می‌توانید از طریق این لینک‌ آن‌ را دریافت کرده و اطلاعات خود را بین تمام این ابزارها همگام‌ نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس