پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

بهم ریختگی جستجوها با IE 11 در ویندوز ۸٫۱

Admin21 اکتبر 2013 آموزش‌های اینترنت اکسپلورر مرورگر مایکروسافت

بهم ریختگی جستجوها با IE 11 در ویندوز ۸٫۱

همانطور که می دانید چند روزی است که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز ۸٫۱ عرضه شده است و انتظار می رود که کاربران با ارتقا به این نسخه قدری میزان رضایت شان از ویندوز بالاتر برود. اما ظاهرا مشکلاتی در این راه وجود دارد.

Internet-Explorer-11-Breaks-Down-Google-Search-on-Windows-8-1-600x329

ویندوز ۸٫۱ به صورت پیشفرض با نسخه جدید مرورگر اینترنت اکسپلورر عرضه می شود. اینترنت اکسپلورر پس از عرضه نسخه ۹ روند بهبودی خوبی داشته است و نسخه ۱۱ هم از این قائله مسثنا نیست. اما ظاهرا مشکلی در این نسخه وجود دارد که باعث بهم ریختگی جستجوهای کاربران در گوگل می شود. در واقع پس از اینکه از طریق وبسایت گوگل چیزی را جستجو می کنید، استایل صفحه بهم می ریزد و این نشان از عدم سازگاری این نسخه با وبسایت گوگل دارد. به نظر می رسد که مایکروسافت باید هرچه سریع تر برای این مشکل راه حلی پیدا کرده و در قالب یک Hot Fix به کاربران ارایه دهد چون در غیر این صورت و یا طولانی شدن پروسه حل این مشکل، ضربه سختی خواهد خورد.

وبسایت WinBeta برای حل این مشکل به کاربران اعلام می کند که کلیدهای ترکیبی Alt + X را بفشارند و سپس گزینه Use Microsoft compatibility lists را غیر فعال کنند تا مشکل به صورت موقت برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس