پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

اپلیکیشن های گوگل؛ دیگر از IE9 پشتیبانی نمی کنند!

Admin7 نوامبر 2013 اخبار اینترنت اکسپلورر مرورگر مایکروسافت

0stop-supporting-ie9

طبق اعلام رسمی کمپانی گوگل، از هفته های آینده هر گونه پشتیبانی گوگل از مرورگر IE 9 برای همیشه متوقف خواهد گشت! این اعلام رسمی؛ در وبلاگ رسمی گوگل؛ Google Apps blog درج گشته است. در متن ارائه شده از گوگل، قسمت جالبی وجود دارد! گوگل اعلام داشته است که بر طبق سیاست های کاری جدید خود در زمینه پشتیبانی از مرورگر ها؛ قصد دارد آخرین ورژن و یا یک ورژن قبل ترِ همه مرورگرها ( مرورگرهای چون، فایرفاکس، سافاری و اینترنت اکسپلورر) را پشتیبانی نماید.

0531-stop-supporting-ie9

حتی این سیاست جدید کمپانی گوگل، به مرورگر خود این کمپانی، یعنی گوگل کروم نیز رحم نکرده است و تنها آخرین ورژن موجود از مرورگر گوگل کروم را مورد ساپورت خود قرار می دهد. البته باید اذعان کنم که مرورگر گوگل کروم به صورت اتوماتیک خود را به روز رسانی می نماید و جای نگرانی وجود ندارد. جالب است بدانید که زین پس، کاربران اپلیکیشن ها و سرویس های کمپانی گوگل (اپلیکیشن هایی چونGmail , Docs و …) که از مرورگرهای ساپورت نشده این کمپانی استفاده می نمایند، همیشه پیغام اخطاری مبنی بر احتمال بروز حفره و رخنه امنیتی را مشاهده خواهند کرد!

01.14-stop-supporting-ie9

با توجه به این اقدام کمپانی گوگل، باید نتیجه گرفت که دیگر خبری از تست اپلیکیشن های این کمپانی بر روی مرورگر IE 9 نیست. اگر به خاطر داشته باشید، کمپانی گوگل در اقدامی مشابه، در پایان سال ۲۰۱۲ میلادی اعلام نمود که از مرورگر IE 8 دیگر ساپورت نخواهد کرد.

 

question mark یوزر و پسورد nod32 پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۲ منبع: neowin 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس