پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

تماس ویدئویی Skype به مرورگر اج می آید، بدون نیاز به پلاگین

Admin17 آوریل 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

skype-in-edge

تیم اسکایپ به تازگی خبری را منتشر کرده است که تماس ویدئویی اسکایپ برای اج خواهد آمد. بالاخره مایکروسافت تصمیم گرفت که اسکایپ از این به بعد هیچ گونه پلاگینی برای تماس web، نیاز نداشته باشد. این گونه، تماس ها طبیعی تر خواهند بود. به طور مشخص، این ویژگی اسکایپ درون اج با مرورگرهای ساخته شده توسط ORTC API قدرت می یابد که با Edge HTML نسخه ی ۱۳.۱۰۵۸۶ یا جدید تر می آیند. این مرورگر در ویندوز ۱۰ نسخه ی ۱۵۱۱ یا بالاتر، کار خود را انجام می دهد.

اگر تا به حال این عبارت را نشنیده اید، ORTC مخفف Object-Real Time Communication است و توسط کنسرسیوم شبکه ی جهانی وب (همان www) آماده شده است. این آماده سازی برای فعال کردن تماس ها و چت های ویدئویی و اشتراک گذاری فایل در مرورگرها بدون نیاز به پلاگین صورت گرفته است.

تجربه ی استفاده از این ویژگی ها را می توانید با راه اندازی اسکایپ برای Outlook.com ,Office Online ،OneDrive و Web کسب کنید. یعنی شما می توانید مکالمات مستقیم خود را از skype.com بگیرید، درحالیکه ایمیل های خود را در Outlook.com و عکس ها را در OneDrive چک می کنید. هیچ کدام از این ها برای شروع تماس های ویدئویی real-time، در زمانی که شما از مرورگر اج استفاده می کنید، به پلاگین نیاز نخواهند داشت. پیش نمایش این ویژگی با وارد شدن در Skype for Web نشان داده می شود.

همچنین مایکروسافت در تلاش است که اسکایپ در اپ Office Online، که شامل Word, PowerPoint, OneNoteو Excel می شود، راه اندازی شود.

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس