پی سی مرورگر

.ما راز یک مرورگر سریع و ایمن را می‌دانیم

گزارش: بیش از 198 میلیون کاربر اینترنت از افزونه‌های ضدتبلیغات استفاده می‌کنند

Admin11 آگوست 2015 امنیت

Adblocking

هیچ‌کس دوست ندارد هنگام وبگردی با تبلیغات مزاحم روبرو شود، همه دوست دارند در اینترنت دقیقاً با چیزی روبرو شوند که انتظارش را دارند. همین عامل باعث شده تا استفاده از راه‌های حذف تبلیغات 41 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

طبق گزارش منتشر شده توسط PageFair و Adobe در حال حاضر حدود 200 میلیون نفر از ابزارهای حذف تبلیغات استفاده می‌کنند و این امر باعق ضرر 21.8 میلیارد دلاری (در درآمد از دست رفته) منتشرکنندگان این تبلیغات شده است.

Adblocking-growth-across-the-globe-e

البته این تعداد کاربر تنها 6 درصد از جمعیت جهانی اینترنت را تشکیل می‌دهد اما همین تعداد باعث تغییر 14 درصدی در هزینه‌های تبلیغات شده است. طبق این گزارش انتظار می‌رود در سال 2016 ضرر حاصل شده به 41 میلیارد دلار برسد. چه خوشتان بیاید و چه متنفر باشید تبلیغات یکی از مهم‌ترین عوامل درآمدزایی وب‌سایت‌هایی است که خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران می‌گذارند. شاید نوعی فرهنگ‌سازی لازم باشد تا کاربران متوجه شوند تبلیغات غیرآزاردهنده به نفع هر دو طرف تمام خواهد شد، صاحبان سایت‌ها می‌توانند درآمد لازم برای اداره سایت را کسب کرده و کاربران نیز کماکان محتوای رایگان خود را دریافت کنند. به همین دلیل برخی ابزارهای حذف تبلیغات اخیراً گزینه‌ای را پیش روی کاربر گذاشته و از آنها می‌خواهند اجازه نمایش تبلیغات غیرآزاردهنده را بدهند.

non-intrusive-ads

جالب این‌جاست که برخی شرکت‌ها مانند PageFair تنها برای دورزدن این‌گونه ابزارها ایجاد شده‌اند و بعضی سایت‌ها نیز اگر تشخیص بدهند شما از این‌گونه ابزارها استفاده می‌کنید اجازه استفاده از امکانات وب‌سایت خود را به شما نمی‌دهند. ظاهراً نوعی مبارزه از هر دو طرف در حال شکل‌گیری است، شما طرفدار کدام جبهه هستید؟

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2020 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس