پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

گوگل نسخه ۵۱ مرورگر کروم را برای اندروید منتشر کرد، حذف ویژگی ادغام تب ها با اپلیکیشن ها

Admin10 ژوئن 2016 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

Chrome-Merge-Tabs-Android

گوگل‌کروم یکی از محبوب‌ترین مرورگرها بین کاربران موبایل و دسکتاپ است. نسخه ۵۱ کروم برای اندروید هم اکنون به صورت رسمی منتشر شده که در آن قابلیت ادغام تب‌ها با اپلیکیشن‌ها حذف شده است. در ادامه با پی سی مرورگر همراه شوید…

امیدواریم از طرفداران ویژگی یکی شدن تب‌ها و اپلیکیشن‌ها در مرورگر گوگل کروم اندروید نباشید. این ویژگی از زمان معرفی اندروید آبنبات‌چوبی معرفی شد و حالا گوگل با عرضه نسخه ۵۱ مرورگر کروم برای سیستم‌عامل موبایلی خود این قابلیت را به طور کامل حذف کرده است. به محض اینکه گوگل کروم اندرویدی خود را از امروز بروزرسانی کنید، ویژگی ادغام تب‌ها با اپ‌ها را دیگر مشاهده نخواهید کرد.

البته با توجه به اینکه ویژگی یاد شده پیش از این از نسخه توسعه‌دهندگان و سپس نسخه آزمایشی کروم حذف شده بود، می‌دانستیم که در نهایت این اتفاق برای نسخه اصلی و عمومی این مرورگر نیز رخ خواهد داد، اما مثل همیشه این امکان هم وجود داشت که گوگل این ویژگی را همچنان در نسخه اصلی کروم نگه دارد. از آنجا که به نظر می‌رسد این قابلیت از روز اول معرفی شدنش یک امکان نه چندان خوب و نه چندان غیر کاربری بوده، پس گوگل مجبور به حذف آن شده است.

پس از بروزرسانی مروگر کروم اندروید به نسخه ۵۱، در بخش تنظیمات با صفحه‌ای مشابه زیر مواجه خواهید شد و گزینه ادغام تب‌ها با اپلیکیشن‌ها دیگر دیده نخواهد شد.

Chrome-Merge-Tabs-Android-2

برای دانلود نسخه جدید گوگل کروم می‌توانید از طریق لینک اپلیکیشن در پلی‌استور اقدام کنید. نظر شما در مورد این تصمیم چیست؟

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس