پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

مایکروسافت برنامه‌ ای برای عرضه‌ مرورگر اج ویژه اندروید و iOS ندارد

Admin8 می 2015 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج پی‌سی‌اَپ مرورگر مایکروسافت

microsoftedge

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد 2015 مرورگر بعدی خود را که با نام اج شناخته می‌شد، معرفی کرد. Edge به‌همراه ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، حال آنکه ردموندی‌ها برنامه‌ای برای ارائه‌ی این مرورگر برای سایر پلتفرم‌ها ندارند.

بر اساس گزارش مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد 2015، مرورگر اج قرار است به‌همراه ویندوز 10 و ویندوز 10 برای موبایل در اختیار کاربران قرار گیرد. در روزهای اخیر بسیاری از کاربران احتمال عرضه‌ی این مرورگر برای اندروید و iOS را مورد سوال قرار داده بودند. یکی از اعضای توسعه‌ی مرورگر اج در جریان برگزاری Microsoft Edge Web Summit به این نکته اشاره کرد که مایکروسافت برای عرضه‌ی این مرورگر برای پلتفرم‌های اندروید و iOS برنامه‌ای ندارد. البته وی به این موضوع نیز اشاره کرد که مایکروسافت در حال شنیدن نظرات کاربران در خصوص عرضه‌ی این مرورگر برای iOS و اندروید است و شاید چنین موضوعی رنگ واقعیت به خود بگیرد.

در هر صورت می‌توان چنین نتیجه گرفت که مایکروسافت در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه‌ی این مرورگر برای اندروید و iOS‌ ندارد، ولی احتمال دارد در آینده چنین اتفاقی روی دهد. نظر شما در این خصوص چیست؟

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس