پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

پی‌سی‌اَپ: مدیریت یادداشت‌ها در محیط سبک و روان ColorNote

Admin22 مارس 2015 پی‌سی‌اَپ

colono1

ColorNote نام اپلیکشنی ساده اما بسیار محبوب در زمینه‌ی یادداشت‌برداری است که یک محیط فوق‌العاده سبک و روان، در کنار انبوهی از امکانات لازم در اختیار شما قرار می‌دهد. با پی‌سی‌اَپ همراه باشید…

پیش‌تر اپلیکیشن‌های پیشتاز در زمینه‌ی یادداشت‌برداری اندروید مانند EverNote را معرفی کردیم. اما در این بین بسیاری از کاربران به جای آن که در پی انبوهی از امکانات تزئینی و بی‌استفاده باشند، به دنبال اپلیکیشن‌های ساده‌ای هستند که از یک محیط کاملا سبک و ساده برخوردار باشد و تنها همان وظیفه‌ای را انجام دهند که از آن‌ها انتظار می‌رود؛ یادداشت برداری. امکاناتی نظیر درج تصویر در بین متن یادداشت و دیگر امکانات حرفه‌ای که اپلیکیشن Evernote در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از نگاه این دسته از کاربران، امری غیر‌ضروری است که تنها باعث سنگینی و پیچیدگی محیط کاربری اپلیکیشن می‌شود. اگر شما نیز از این دسته کاربران هستید و به دنبال یک اپلیکیشن ساده و روان با تمام امکانات مورد نیاز برای یک یادداشت‌برداری بی‌نقص هستید، ColorNote اپلیکیشن مورد نظر شما خواهد بود.

colono2

برخلاف دنیای مرورگرها، در زمینه‌ی اپلیکیشن‌های یادداشت‌برداری، تنها تعداد انگشت‌شماری اپلیکیشن خوب و قابل قبول وجود دارد که به جرات می‌توان گفت ColorNote سبک‌ترین اپلیکیشنی است که در علاوه بر ارائه‌ی رابطه کاربری روان، تمامی امکانات مورد نیاز مانند پشتیبان‌گیری، تقویم و لیست انجام کارها را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. البته اپلیکیشن‌های دیگری نیز وجود دارند که از محیط کاربری بهتری نسبت به ColorNote برخوردارند اما اکثر آن اپلیکیشن‌ها تنها نقش کار راه انداز را دارند مانند اپلیکیشن‌های پیش‌فرض یادداشت در اکثر گوشی‌ها و در واقع اپلیکیشن مدیریت یادداشتی که امکانات کامل مانند همگان سازی، پشتیبان گرفتن و… را به همراه داشته باشند به حساب نمی‌آیند.

یکی از ویژگی‌های جالبی که در ColorNote وجود دارد و اسم این اپلیکیشن نیز از آن گرفته شده است، ویجت‌های رنگی آن است که می‌توانید در صفحه‌ی خانگی خود یادداشت‌های ضروری خود را به صورت کاغذ‌های رنگی به تصویر زمینه بچسبانید تا همیشه جلوی چشم شما باشند که البته برای این امر و فعال بودن ویجت برنامه، نصب بودن اپلیکیشن در حافظه‌ی داخلی ضروری است. سازماندهی یادداشت‌ها توسط انتخاب رنگ، ویجت مخصوص یادداشت‌های مهم و لیست کارها، چک‌لیست جهت انجام کارهای روزانه، مدیریت و زمان‌بندی کارها توسط تقویم موجود در برنامه، محافظت از یادداشت‌ها توسط کلمه‌ی‌عبور، قابلیت جستجو در یادداشت‌ها، پشتیبان‌گیری آنلاین و آفلاین از یادداشت‌ها و… از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن کاربردی هستند.

 دانلود از بازار
 دانلود از گوگل پلی استور

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس